Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Dolphin C4 Havuz Robotu

Anasayfa » Dolphin C4 Havuz Robotu

Dolphin Havuz Robotlarından Bomba Gibi Bir Robot C4.. Dolphin C4 Otomatik Havuz Temizleyici harekete geçmeye hazır. Robot inanılmaz derecede manevra kabiliyetine sahiptir ve zorlu noktaların bile iyice temizlenmesini sağlamak için pin noktası navigasyon uzaktan kumanda işlevi sunar. Dolphin C4’ün birden fazla daha kısa süreli temizleme döngüsü vardır, bu nedenle gereksiz döngülerde zaman veya para harcamazsınız.

Konut temizleyicilerinizden daha sağlam ve ticari uygulamaların sürekli kötüye kullanılmasını sağlayabilen C4, benzer bir konut temizleyiciden beklediğiniz tüm özellikleri hala içeriyor.

Dolphin C4 Ticari Havuz Temizleyici, tam kapsama alanı sağlamak için CleverClean navigasyon sistemi ve tarama teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Ayrıca en verimli rotayı kullanacak ve otomatik olarak engeller arasında gezinecaktır. Bu bir akıllı robotik havuz temizleyici!

Çift katmanlı filtrasyon sistemi, yüksek verimli ve tıkanmasız filtrasyon için kalıntıları ince ve ultra ince kartuşlarıyla ayırır.

CleverClean Teknolojisi ile donatılmış olan bu temizleyicinin gelişmiş navigasyon ve tarama sistemi yazılımı, havuzunuzu en etkili yol ve engellerden kaçınarak güçlü bir şekilde temizler. Kablosuz uzaktan kumanda dahildir.
İki robotun gücü, ekstra geniş bir temizleme yolu ve iki ovma burcu ile zemin, duvar ve su hattındaki inatçı kirleticilere güçlü bir şekilde saldırın ve temizleyin. Suyun kalitesini yıl boyunca arttır!
Kullanımı kolay, tak ve çalıştır ticari robotik havuz temizleyici, 2 yıl garanti ile 20 mt’e kadar otel, motel ve apartman kompleks havuzları için idealdir. Taşıma arabası dahil.
Ağır hizmet tipi ticari temizleyicinizi birlikte verilen kutu arabasıyla saklayın ve bakımını yapın. Bu temizleyicinin sağlam güvenilirliği ve hassas temizleme işlevleri, yıllar boyu dayanacak şekilde üretilmiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.