Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

DOLPHİN HAVUZ ROBOTLARI KULLANIM ALANLARI

05.08.2019
582 görüntülenme

Havuz temizliği gibi önemli bir konunun göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir konu olduğu çok açık bir şekilde ortadadır. Dolphin havuz robotları; tüm havuz modelleri için geçerli olup, gerekli temizlik çalışmaları rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Küçük havuzlar için de kullanılabilen bu robotlar; aynı zamanda olimpik yüzme havuzları gibi oldukça büyük ebatlardaki havuzlar içinde güçlü bir temizlik sağlayabilme özelliğine sahiptir. Daha küçük havuzlar için küçük boyutlu havuzlarda S serisi kullanılabilirken daha büyük olimpik havuzlarda ise wave serisi kullanılabilmektedir.

Villa Havuzları için

Özellikle sonbahar ve ilkbaharda ağaç yaprakları sararıp ya da yeşerip dökülmekte ve bu da denizdeki havuzun üzerinde istenmeyen yaprak ya da polen artıklarının birikmesine neden olmaktadır. Bunu önlemek için kullanabileceğiniz Dolphin havuz robotları; kapalı sistem olarak tüm kirleri dışarı atmaktadır.

Genel Kullanımlı Havuzlar İçin

Bazı havuzlar özel kullanılan ziyade ticari amaçlarla inşa edilmekte ve kullanılmaktadır. Hemen herkesin girebildiği bu tarz havuzlar içerisinde, saç ya da ona benzer birçok kir bulabilmek mümkündür. Bu nedenle yapılacak olan temizlikte daha detaylı davranılması, Dolphin havuz robotları ile derin bir temizlik sağlanması gerekmektedir.

Süs Havuzları ve Göletler İçin

Özellikle de çocukların oyun oynarken içerisine birçok çöp attığı süs havuzları ve göletler; topluca kullanılan yapılar içerisinde en çok kirlenmenin olduğu alanlar bu alanlardır. İnsanlar genellikle süs havuzları ve göletleri adeta çöp tenekesi gibi görmekte ve bu da böyle alanların çok hızlı bir şekilde yüksek bakteri taşıyan çöplerle berbat olmasına neden olmaktadır. Dolphin havuz robotları büyük bir rahatlık ve güvenle bu tarz alanları sil baştan temizleyebilme imkanına sahiptir.

Havuz Robotu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeniz Gerekmektedir ?

Öncelikle bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli konu, havuzun tam olarak ne kadarlık bir taban alanına sahip olduğudur. Havuzun boyutlarına ve ebatına göre havuz robotu seçimi yaparsanız sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Eğer daha küçük bir havuz robotu alırsanız bu havuzunuz için yetersiz kalabilmektedir. Bu nedenle temizlik eksik kalmakta ve yeterli hijyen sağlanamamaktadır.

İkinci dikkat edilmesi gereken faktör ise havuzun zemininin tam olarak nasıl bir yapıya sahip olduğudur. Her havuzda hazır sistem ile kullanacağınız havuz robotları farklı, betonarme ise kullanacağınız havuz robotları farklı olacaktır. Hem havuzda size zarar vermemesi için hem de daha sağlıklı bir temizlik için bu konuda hassas olmanız gerekmektedir.

Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.