Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Dolphin Havuz Robotu Modelleri

03.08.2019
603 görüntülenme

Dolphin Havuz robotları, oldukça geniş bir yelpazede ve her biri farklı bir kullanım için tasarlanmış olan birçok farklı seriye sahiptir. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse:

Dolphin S Serisi

Ağırlıklı olarak ev havuzu temizliği için tasarlanmış olan bu seri, her biri birbirinden profesyonel uzmanlar tarafından üretilmiştir. Bu seriye ait olan ürünlerden bazıları:

Dolphin E10 Havuz Robotu

Havuz temizleme robotu; kendinden motorlu olmak ile birlikte, 12 metre kablolu olmasıyla da avantaj sağlayabilmektedir. Bu tarz havuz robotlarında genellikle, ağırlıktan dolayı dezavantajlı konuma düşme ihtimaliniz olmaktadır. Ayrıca bu düşük ağırlık nedeniyle kaldırma veya tutuş problemi yaşamamaktasınız.

S100 Havuz Robotu

Dolphin S100 Otomatik Havuz Temizleme Robotu Maytronics firgeliştirme, yeni dizaynlar ve güvenirlikte sektör lideridir. Bütün çalışmalarımızda havuz sahiplerine daha kolay ve daha eğlenceli ortam sağlamaya çalışıyoruz. Hedefimiz kullanıcılara ayrıcalıklı, daha temiz, daha güvenli, daha ferah bir ortam sağlamaktır.

S200 Havuz Robotu

Her biri birbirinden farklı ev havuzları için özel olarak tasarlanmış olan Dolphin havuz robotlarından olan bu ürün; özellikle zemin ve duvarda yaptığı temizlik ile oldukça berrak bir havuz keyfi yaşamanızı sağlamaktadır.

S300 Havuz Temizleme Robotu

Dolphin S300 havuz Temizlik Süpürgesi Dolphin havuz temizleme robotları ile kısa sürede, zahmetsiz ve konforlu bir şekilde havuz temizliği yapmak, sağlanan hijyenin korunmasını sağlamak ve temizliğin güvenli olduğundan emin olmak mümkün hale gelmiştir. Yaygın servis ağı hizmeti bulunan dolphin markasının ürünlerinde herhangi bir sorununuz olduğunda size en yakın dolphin havuz robotu servisi sorununuzu kısa sürede profesyonel bir şekilde çözüme ulaştıracaktır.

S300i Havuz Robotu

Dolphin havuz robotları arasında en son model olanlarından bir tanesi olan bu ürün; aktif fırçalama ile birlikte; hiçbir yerde göremeyeceğiniz yön bulma ve havuzun tamamını temizleme özelliği, yoğun fonksiyonlu enerji tasarrufu sağlayan güç ünitesi ve uzaktan kontrol edilebilme mekanizmasına sahip olması gibi özellikleriyle firmamızın göz bebekleri arasındadır.

Dolphin M Serisi Havuz Robotları

Bu seri ürünleri havuz robotları; sektördeki en ileri teknolojilerinden birine sahip olmak ile birlikte, oldukça hızlı ve etkili çalışan bir performansa sahiptir. Bu ürünlerimiz de, diğer ürünlerde olduğu gibi sektörün en güçlü ürünlerindendir.

M200 Havuz Robotu

10 metre uzunluğundaki havuzlar için ideal olan bu ürünler; havuz tabanının tamamında zor ulaşılabilen bütün her yere tesir ederek, havuzda bir kuş tüyü bile bırakmaz. Duvarlara tırmanarak enerji tasarrufu sağlaması da pozitif bir diğer yönlerinden bir tanesidir.

Supreme M400 Havuz Robotu

18 metrelik bir kabloya sahip olan ve 24  W motor ile çalışan bu ürün, kendinden programlı olarak çalışmakta olup ayrıca mobil bağlantı ile uzaktan kontrol edilebilmektedir. Her 8 dakikada bir havuz duvarına tırmanarak; hassas ve etkili bir temizlik yapabilme özelliklerine sahiptir.

Supreme M500 Havuz Robotu

Uzaktan kumandalı teknolojiye sahip olan bu ürünün, en ayırt edici özelliği ise mobil uygulama ile ve bluetooth ile kontrol edilebilir olmasıdır.

Dolphin M600 Havuz Robotu

Tamamiyle yeni dolphin M 600 havuz robotu, kolay kullanım ve kullanışlı yapısı ile havuz temizliğindeki zorlukları ortadan kaldırdı.
Yeni dizayn havuz robotu, çığır açan teknoloji ile projelendirildi ve maksimum havuz temizliğine çağ atlattı. Mydolphin plus uygulaması ile M600 havuz robotuna internet üzerinden, her zaman ve her yerden müdahale imkanı verdi.

Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.