Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Dolphin Havuz Robotu Modelleri

25.02.2019
1 görüntülenme

Havuz Temizlik RobotlarıDolphin Havuz robotları, oldukça geniş bir yelpazede ve her biri farklı bir kullanım için tasarlanmış olan birçok farklı seriye sahiptir. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse:
Dolphin S Serisi
Ağırlıklı olarak ev havuzu temizliği için tasarlanmış olan bu seri, her biri birbirinden profesyonel uzmanlar tarafından üretilmiştir. Bu seriye ait olan ürünlerden bazıları:
Dolphin E10 Havuz Robotu
Havuz temizleme robotu; kendinden motorlu olmak ile birlikte, 12 metre kablolu olmasıyla da avantaj sağlayabilmektedir. Bu tarz havuz robotlarında genellikle, ağırlıktan dolayı dezavantajlı konuma düşme ihtimaliniz olmaktadır. Ayrıca bu düşük ağırlık nedeniyle kaldırma veya tutuş problemi yaşamamaktasınız.
S200 Havuz Robotu
Her biri birbirinden farklı ev havuzları için özel olarak tasarlanmış olan Dolphin havuz robotlarından olan bu ürün; özellikle zemin ve duvarda yaptığı temizlik ile oldukça berrak bir havuz keyfi yaşamanızı sağlamaktadır.
S300i Havuz Robotu ( Mobil Kontrollü )
Dolphin havuz robotları arasında en son model olanlarından bir tanesi olan bu ürün; aktif fırçalama ile birlikte; hiçbir yerde göremeyeceğiniz yön bulma ve havuzun tamamını temizleme özelliği, yoğun fonksiyonlu enerji tasarrufu sağlayan güç ünitesi ve uzaktan kontrol edilebilme mekanizmasına sahip olması gibi özellikleriyle firmamızın gözbebekleri arasındadır.
Dolphin Supreme M Serisi Havuz Robotları
Bu seri ürünleri havuz robotları; sektördeki en ileri teknolojilerinden birine sahip olmak ile birlikte, oldukça hızlı ve etkili çalışan bir performansa sahiptir. Bu ürünlerimiz de, diğer ürünlerde olduğu gibi sektörün en güçlü ürünlerindendir.
Dolphin Supreme M200 Havuz Robotu
10 metre uzunluğundaki havuzlar için ideal olan bu ürünler; havuz tabanının tamamında zor ulaşılabilen bütün her yere tesir ederek, havuzda bir kuş tüyü bile bırakmaz. Duvarlara tırmanarak enerji tasarrufu sağlaması da pozitif bir diğer yönlerinden bir tanesidir.
Dolphin Supreme M400 Havuz Robotu ( Mobil Kontrollü )
18 metrelik bir kabloya sahip olan ve 24 W motor ile çalışan bu ürün, kendinden programlı olarak çalışmakta olup ayrıca mobil bağlantı ile uzaktan kontrol edilebilmektedir. Her 8 dakikada bir havuz duvarına tırmanarak; hassas ve etkili bir temizlik yapabilme özelliklerine sahiptir.
Supreme M500 Havuz Robotu Uzaktan Kumandalı
Uzaktan kumandalı teknolojiye sahip olan bu ürünün, en ayırt edici özelliği ise mobil uygulama ile ve bluetooth ile kontrol edilebilir olmasıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.