Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Dolphin Havuz Robotunun Farkı

25.02.2019
1 görüntülenme

Genellikle evde kullanılan elektrikli süpürge ile aynı prensipte çalışan havuz temizleme robotları; gün geçtikçe artan seviyelerde kullanılmaya devam etmektedir. Ancak evdeki elektrikli süpürgelerden daha farklı olarak bu ürünler; suyun içindeki tüm; yaprak, toka, saç, toprak ve taşları bile güçlü motor pervanesi yardımıyla içindeki temizlik haznesine hapsederek, temiz bir havuz kullanımı sağlamaktadır. Birçok işlevsel fayda sağlayan bu tarz havuz temizleme robotları; yalnızca havuzu temizlemekle kalmaz aynı zamanda, duvarlarıda fırçalayarak kirli ve kaygan zemin oluşmasını engellemektedir. Birçok işlevsel yarar ile birlikte bu tarz aletlerin düşük fiyatlı olması ve çok az elektrik harcayarak yüksek verim elde etmesi beklenmektedir. İşte tam da bu beklentileri tek bir adreste toplayan Dolphin havuz temizleme robotları, çok yönlü yapısıyla havuzların en iyi dostu olmaya devam etmektedir.

Dolphin Ne Tür Farklara Sahiptir ?

Sektörde görebileceğiniz diğer ürünlerin aksine Dolphin Havuz temizleme Robotları, birçok özelliğe sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

  • Bunlardan ilki; sahip olduğu yüksek teknoloji ve güçlü inovasyon ile birlikte; birçok farklı özelliklere sahip olması ve bu özellikleri düzenli olarak güncelleyebilme imkanıdır. Uzaktan kumanda ile, Bluetooth ile, telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama ile bu ürünleri havuzda çok rahat bir şekilde kullanabilme imkanına sahipsiniz.
  • Ayırt edici özellik ise Dolphin Havuz Robotları, hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar farklı seri ve ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. Ev havuzları için, sahil havuzları için ya da villa havuzları için farklı farklı robotlar bulunmaktadır. Sahip olunan bu robotlar, var olan mevcut teknolojiye göre sürekli olarak yenilenip daima daha ileri noktaya taşınmaya çalışılmaktadır. Bu da daha çok sahip olunan Ar-ge ile daha rahat bir şekilde üretilebilmektedir.
  • Sahip olunan ayırt edici bir diğer özellik ise dolphin havuz robotlarının, sektörde görebileceğiniz en düşük fiyatlara sahip olmasıdır. Uygun fiyatlı Dolphin Havuz Robotları, kuruluşumuz ile birlikte piyasada var olan en ucuz fiyatlandırmalara sahiptir. Ancak fiyat/performans açısından çoğunlukla performansa dayalı bir sistemimiz bulunmaktadır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.