Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Dolphin Supreme M5 Havuz Süpürgesi ( Uzaktan Kumandalı)

17.08.2019
638 görüntülenme

Uzaktan kumanda ile programlama yapmaya imkan veren Dolphin havuz temizleme robotlarının M5 serisi ürünlerinden olan Dolphin Supreme M5 Havuz Süpürgesi ile havuz temizleme işini keyifle yapabilirsiniz.

Manüel müdahalenin en az seviyede olduğu bu üründe maksimum hijyen minimum zaman ve enerji harcanarak sağlanabilmektedir. En iyi havuz temizleme robotu ürünleri arasında yer alan bu robotun aktif fırçası sayesinde havuz tabanı, su yüzeyi ve yan duvarlardaki yosunlaşma dahil olmak üzere, havuzun her köşesine uzaktan kumandayla yapacağınız programlama ile ulaşabilirsiniz.

Dolphin Supreme M5 Havuz Süpürgesi Teknik Özellikleri ve Donanımı

Uzaktan kumandalı ve tam otomatik çalışma mekanizmalı bu üründe otomatik motor koruma sistemi, aktif fırça ve çift filtreleme sistemleri standart olarak yer almaktadır. Patentli filtrelere üst kısımdan kolayca ulaşılabilir ve kısas ürede tam temizlik sağlanabilir.

Filtrelerin kolayca tamamen temizlenmesi, ürünün uzun süre tam randımanlı olarak kullanılmasına olanak vermektedir. Görünür pisliklerin yanında gözle görünmeyen ve bakteri oluşumuna sebep olabilecek olan pisliklerin de maksimum oranda temizlenmesi sağlanabilmektedir.

Uzaktan kumandalı, otomatik motorlu, 70 mikron filtreli bu ürün 3,5 saate kadar aktif olarak çalışabilmektedir. M5 havuz süpürgesine ekstra fırça takılabilmekte olup, standart harici ayrıntılı genel temizlikte maksimum verim sağlanabilmektedir.

Havuz Hijyeninin Sağlanmasında Otomatik Temizlik Teknolojisi

Otomatik olarak uzaktan programlanabilen Dolphin havuz temizleme süpürgesi, havuz temizliğinde en üst seviyedeki hijyenin en son teknolojiyle kolayca sağlanması ve korunması başarılabilmektedir.

Kullanım, temizlik ve uzaktan programlama kolaylıklarının yanında yaygın ağı ile hizmet sunan dolphin havuz robotu servisi satış sonrası yardım ve desteği sizlere kısa sürede ve profesyonel olarak sunmaktadır.

En Son Teknolojiyle Donanımlı Havuz Robotu Ürünleri

Dolphin markasının sizlere sunduğu havuz robotu ürünlerinin tamamında son teknoloji kullanılmış olup, kullanım kolaylığı ve kullanıcı konforu ön planda tutulmuştur. Dolphin havuz robotu fiyatları, ürün özellikleri ve sipariş için dolphinrobot sayfasını ziyaret edebilir, tüm işlemlerinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sayfamız üzerinden tüm ürünlerimize kolayca ulaşabileceğiniz gibi, çağrı merkezi telefonlarımızdan da bizlere ulaşabilir, profesyonel yardım ve destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dolphin kalitesi ve güvencesi ile ürünlerimizi uzun yılalr güvenle kullanabilirsiniz.

Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.