Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Dolphin Wave 300 XL Havuz Robotu

Anasayfa » Dolphin Wave 300 XL Havuz Robotu

Dolphin Wave 300 XL Otomatik Havuz Temizleme Robotu; Kendinden motorlu, 50 mikron üç farklı tip (standart, geniş gözenek, kullan-at) filtreli, 40 m³/h debili. Arabası, kullanıcı dostu interaktif kontrol paneli, uzaktan kumandası ile komple. 60 m boya kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Havuz robotlarında ilk defa kullanılan navigasyon beyni sayesinde havuzu %100 tarama garantisi. 4 farklı havuzu hafızasında tutar.

2 yıl garantili, birinci yılda havuz başında ücretsiz önleyici bakım.

Aktif Fırçalama Sistemi: Poliüretan plastikten sert fırçalar, ovar, yosun ve bakteri temizler. Ayrıca robotun yanlarına yerleştirilmiş küçük fırçalar havuzda ulaşılması güç tüm kenar, köşe ve su yollarına ulaşır.

Tarama Metodu: Robot, pazarda diğer hiçbir üründe olmayan bir navigasyon beynine sahiptir. Bu beyin sayesinde robot temizlediği havuzu %100 tarama garantisi verir.

Filtrasyon: Bilindiği gibi havuz robotları, havuzu kendi bünyelerindeki filtrelerle temizlerler. Bu durum robotları, manuel süpürgelerden bir adım öne çıkarır, çünkü manuel süpürgeler vakumladıkları suyu havuzun filtresinden geçirirler ve filtrenin daha çabuk tıkanmasına neden olurlar. Böylece filtreye yapılan ters yıkama işleminin sıklığı artar ve havuz daha çok su ve kimyasal kaybeder. Her robotta olduğu gibi WAVE 300 XL‘de bu açıdan çevre dostu ve ekonomiktir. Ayrıca başka hiçbir robotta olmayan 40 m³/saat’lik vakum debisi ve 50 mikronluk filtresiyle size manuel bir temizlikten çok daha fazlasını sunar.

Robotun tüm kontrolü, MMI adı verilen dijital kontrol panelinden yapılır. Kolaylık ve profesyonelliği birleştiren bu teknoloji harikası cihaz sayesinde robotun tüm parametrelerini ayarlayabileceğiniz gibi, robota kirli suyun dibine çökmesini beklemek adına gecikmeli başlama emri verebilir hatta otomatik olarak suya girme ve çıkma komutu bile verebilirsiniz. Dilerseniz panelin yanındaki uzaktan kumanda sayesinde robotu manuel kontrol edebilirsiniz. WAVE 300 XL, sağlam bir ağır iş robotu olsa da; gerek kullanım kolaylığı, gerek havuz başında yapılabilecek kadar kolay bakımıyla pazardaki en yüksek performans/maliyet oranına sahip, rakipsiz bir ticari havuz süpürgesidir.

 

Dolphin Wave 300 XL Havuz Robotun Diğer Özellikleri

  • Temizlik süresi 1- 8 saat
  • Kablo Uzunluğu : 50 metre
  • Ağırlık : 25 kg
  • Vakum : 40m3/saat
  • Hız 13m/dakika
  • Filtrasyon Aynı anda üçlü filtrasyon ile pislikleri boyutlarına göre ayırarak hapseder ve helezon ile suyu çevirerek filtrasyon alanını arttırır.
  • Fırçalama 4 yöne fırça ile ulaşılması en zor noktaları dahi fırçalar, fırçanın şekli sayesinde pislikleri vakum delilşerine doğru iterek vakuma yardımcı olur.
  • MMI İnteraktif arayüz ile programlama ve temizlik seçeneklerinin seçilmesini sağlar.
  • Yön bulma sistemi Gyro ve pusula kullanarak yüksek yön bulma kabiliyeti mevcuttur.
  • 24 ay veya 3000 saat garanti süresi vardır.

 

Merak Edilenler

Dolphin Wave 300 XL Havuz Robotu Duvara Tırmanır mı?
Bu Robot % 100 sapmasız tarama yaparak sadece taban temizliği yapar. Duvara tırmanma özelliği yoktur.

Temizleme Süresi ?
Maksimum uzunluğu 30 - 60 metre olan havuzlar için 4 - 6 - 8 Saat sürede temizlik yapar.

Havuz Robotunda Uzaktan Kumanda Varmı?
Dolphin Wave 300 XL Havuz temizleme süpürgesinde uzaktan kumanda vardır.

Filtre Özelliği ?
50 ve 70 micron özel bez filtreleri mevcut. Filtre temziliği 2 haftada bir çamaşır makinesinde yıkanmalıdır.

 

Dolphin Wave 300 XL Havuz Temizlik Robotunun Görselleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.