Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Havuz Temizliğinde Konforlu Dönem Başlıyor

20.08.2019
746 görüntülenme

Dolphin markasının kalitesi ve güvencesiyle sizlerin beğenisine sunulmuş olan Dolphin havuz temizleme robotları ile artık oturduğunuz yerden uzaktan kumandayla kontrollü robotlar ile havuz temizliğini kolaylıkla yapacaksınız.

Yüksek manevra kabiliyeti, yüzey şekli hafıza kaydı, su çizgisi ve yan duvarlar dahil tüm yüzeye ulaşılabilirlik özellikleriyle, Dolphin havuz temizleme robotları, konforlu ve hijyenik temizlik için kullanılmaktadır.

Bazı modellerde bulunan bluetooth teknolojisiyle, akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulama ile havuz robotunu kontrol edebilme imkanınız bulunmaktadır. Bazı modellerde ise kendisine ait uzaktan kumanda bulunmaktadır. Son teknolojiyle havuzunuzun temizliği ve hijyeni artık elinizde.

Havuz Temizliği ve Hijyeni İçin Dolphin Robotları Yeterli

Dolphin Havuz Temizleme Robotu E10, sizlere yüksek performans sunmaktadır. 8 metrelik ev havuzları için tasarlanmış olan bu model, kendinden motorludur ve oldukça hafif olması nedeniyle kolay taşıma imkanı sunmaktadır.

Havuz temizliğinde olması gerekenleri kendi programı ile kolaylıkla eksiksiz yapabilen E10 kullanıcıları, filtre temizliği ve su boşaltma işlemlerinde de zorluk yaşamamaktadır. Filtrelerine üstten kolaylıkla ulaşılabilmekte ve filtreler kolayca temizlenebilmektedir.

Dolphin havuz robotları içinde en küçük olma özelliğini taşıyan E10 havuz temizleme robotunun temizleme süresi 1,5 saattir. Küçük, hafif ve ergonomik yapısıyla kullanıcılara taşıma ve temizlik kolaylığı sunmaktadır.

Etkin Fırçalama ve Çift Filtre

Dolphin E10 havuz temizleme robotu fırçalama sistemi, robotun hareket hızının iki katı şeklinde ayarlanmıştır. Robotun gezdiği her alan hızlı fırçalama sistemiyle maksimum düzeyde temizlenebilmektedir.

Robotun içinde yer alan çift kafes tipi filtre şekli, hem küçük hem de daha büyük kir ve pisliği tek seferde filtreden geçirip hapsetme özelliğine sahip olmasını sağlamaktadır. Kafes tipi filtrenin robottan çıkarılıp temizlenmesi de ayrı bir kolaylık sağlamaktadır.

Yaygın Servis Ağı ve Satış Sonrası Destek

Dolphin havuz temizleme robotlarının garanti süresi 2 yıl olup, özellikle bu süre içinde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda uzaktan erişimle ya da yerinde müdahale ile sorununuz kısa sürede çözülecektir.

Garanti kapsamı dışında da yaygın servis ağımızdan uygun fiyatlarla yararlanmanız mümkündür. Robotlar hakkına ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız ve satış sonrası yardım veya desteğe ihtiyacınız varsa, www.dolphinrobot.net linki üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.