Size bir telefon kadar yakınız
0 232 449 49 15
Dil Seçin
tren

Wave Serisi Havuz Robotları

25.02.2019
1 görüntülenme
Wave Serisi Havuz Robotları

Havuz robotları içerisinde belki de en zor kullanıma sahip olanları; ağırlıklı olarak ticari havuzlar olmaktadır. Bunun en önemli nedenleri ise herkese açık olan bu havuzların içerisinde yemek ve meyve çöpüne kadar hemen hemen her şeyi bulabilmeniz olmaktadır. Bu tarz havuzlar her ne kadar fiziksel gücünüze güvenseniz de; yine de asla manuel havuz süpürgesi ile asla temizlenememektedir. Bu nedenle bu tarz havuzlar için geliştirilmiş olan Wave serisi Havuz Robotları ile oldukça rahat bir temizlik sağlayabilme imkanına sahipsiniz. Yapacağınız her temizlik sizin ticari prestijinizi arttırmakta ve böylece genel bir saygı görme imkânına kavuşmaktasınız.

Oldukça büyük olan ve tüm yıl boyunca kullanılan havuzların temizliği de oldukça zor olmaktadır. Bu nedenle yüksek toplama potansiyeli olan havuz robotu wave serisi tam da bu iş için üretilmiştir. Çoklu tarama modunun olması nedeniyle havuzun tamamına ulaşabilmesi, hangi çöpe karşı ne kadar vakum uygulayacağını tespit edebilen pislik toplama sistemi ve geride tertemiz bir havuz bırakması gibi birçok özelliği wave serisinde toplanmıştır.

Bununla birlikte çoklu aktif fırça ile havuzun tamamında ve köşelerinde bile bulunan yosun ve bakterileri tamamıyla temizleyerek sizi kurtarması ve çok katlı filtrasyon özelliğine sahip olması için Dolphin havuz robotları kullanılmaktadır. Teknolojik olarak ise robotlar; uzaktan kumanda ile yönlendirilmekte ve günlük kullanım için çok rahat bir şekilde kurulumu yapılarak çabuk başlayabilmesi sağlanmakta ve kabloları karışmadan düzenli bir şekilde belli bir yerde toplanarak karmaşayı önlemektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ara
Open chat
1
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.